ԲՊՀ գիտխորհրդի կազմը

Ի պաշտոնե ընդգրկված անդամներ

Ազգանուն, անուն

Պաշտոն

1.      Գյուրջինյան Դավիթ

Ռեկտորի ժամանակավոր պաշտոնակատար (գիտական խորհրդի նախագահ) 

2.     Փիլավջյան Հասմիկ

Գիտական քարտուղար

3.     Ղազարյան Դոնարա

Ուսումնագիտական աշխատանքների հարցերով պրոռեկտոր

4.     Մանուկյան Սահակ

Աշխատակազմի կառավարման և տնտեսական հարցերով պրոռեկտոր 

5.     Վարդանյան Լուսինե

Ուսումնական բաժնի պետ

6.     Մարգարյան Բելա

Թարգմանության ֆակուլտետի դեկանի ժ/պ 

7.     Մադոյան Իռենա

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետի դեկանի ժ/պ

8.    Փիլավջյան Գևորգ

Հանրային հաղորդակցության և սերվիսի ֆակուլտետի դեկանի ժ/պ

9.     Գասպարյան Գայանե

Միջմշակութային հաղորդակցության և քաղաքագիտության ֆակուլտետի դեկանի ժ/պ

10.   Հովհաննիսյան Գայանե

Անգլերենի թարգմանության ամբիոնի վարիչի ժ/պ

11.    Ռաֆայելովա Քրիստինե

Արևելյան լեզուների ամբիոնի վարիչի ժ/պ

12.   Ղազարյան Էլիզա

Գերմաներենի ամբիոնի վարիչ

13.   Հովհաննիսյան Ֆրունզե

Ֆրանսերենի և ռոմանական բանասիրության ամբիոնի վարիչի ժ/պ

14.   Եղիազարյան Գայանե

Անգլերենի ամբիոնի վարիչի ժ/պ

15.   Վելյան Կարեն

Լեզվաբանության ամբիոնի վարիչի ժ/պ

16.  Միլիտոսյան Լուիզա

Մանկավարժության և լեզուների դասավանդման մեթոդիկայի ամբիոնի վարիչի ժ/պ

17.   Վարդանյան Անահիտ

Ռուսերենի ամբիոնի վարիչի ժ/պ

18.  Ավանեսով Էռնեստ

Ֆիզիկական կուլտուրայի և քաղաքացիական պաշտպանության ամբիոնի վարիչ

19.  Ղանթարչյան Լիլիթ

Կառավարման ամբիոնի վարիչի ժ/պ

20.  Չերքեզյան Էմիլ

Զբոսաշրջության և սերվիսի ամբիոնի վարիչ

21.   Բադալյան Լիլիթ   

Անգլերենի հաղորդակցման ամբիոնի վարիչի ժ/պ 

22.  Թորոսյան Տիգրան

ՅՈՒՆԵՍԿՕ-ի քաղաքագիտության և փիլիսոփայության ամբիոնի վարիչի ժ/պ

23.  Թևոսյան Խաչատուր

Արհմիության նախագահ

24.  Սաֆարյան Լիանա

Գրադարանի վարիչ

25.  Ներսիսյան Շուշանիկ

Ֆինանսաբյուջետային և հաշվապահական հաշվառման բաժնի պետ

Ստորաբաժանումների կողմից ընտրված անդամներ

Ազգանուն, անուն

Ընտրող ստորաբաժանում

1.      Ղուլյան Արտակ

Գիտության բաժին

2.     Հովհաննիսյան Տատյանա

Հանրային հաղորդակցության և սերվիսի ֆակուլտետ

3.     Խաչիյան Դավիթ

Հանրային հաղորդակցության և սերվիսի ֆակուլտետ

4.     Ստեփանյան Լիլիկ

Հանրային հաղորդակցության և սերվիսի ֆակուլտետ

5.     Օրդուխանյան Էմիլ

Թարգմանության ֆակուլտետ

6.     Ղազարյան Մելանյա

Թարգմանության ֆակուլտետ

7.     Հովսեփյան Անահիտ

Թարգմանության ֆակուլտետ

8.    Համբարձումյան Դիանա

Թարգմանության ֆակուլտետ

9.     Քաջբերունի Հասմիկ

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետ

10.   Կարապետյան Իգոր

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետ

11.    Մաթևոսյան Էվելինա

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետ

12.   Պետրոսյան Մարգարիտ

Միջմշակութային հաղորդակցության և քաղաքագիտության ֆակուլտետ

13.   Գյուրջայանց Սեդա

Միջմշակութային հաղորդակցության և քաղաքագիտության ֆակուլտետ

14.   Ապրեսովա Սոնյա

Միջմշակութային հաղորդակցության և քաղաքագիտության ֆակուլտետ

 Ստորաբաժանումների կողմից ընտրված անդամներ

Ազգանուն, անուն

Ֆակուլտետը, կուրսը

1.      Յայլոյան Հայկուհի                

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետ, բակ. 4-րդ կուրս

2.      Գրիգորյան Մելինե                

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետ, բակ. 4-րդ կուրս

3.     Քոչարյան Աննա

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետ, բակ. 4-րդ կուրս

4.     Սարգսյան Արգամ                 

Լեզվաբանության և մանկավարժության ֆակուլտետ, բակ. 4-րդ կուրս

5.     Մադոյան Միլենա

Հանրային հաղորդակցության և սերվիսի ֆակուլտետ, բակ. 2-րդ կուրս

6.     Հարությունյան Կարինե       

Հանրային հաղորդակցության և սերվիսի ֆակուլտետ, բակ. 2-րդ կուրս

7.      Դավթյան Ժաննա                  

Հանրային հաղորդակցության և սերվիսի ֆակուլտետ, բակ. 4-րդ կուրս

8.    Վիրաբյան Միլենա

Միջմշակութային հաղորդակցության և քաղաքագիտության ֆակուլտետ, 2-րդ կուրս

9.     Գիչյան Ասյա                          

Միջմշակութային հաղորդակցության և քաղաքագիտության ֆակուլտետ, 3-րդ կուրս

10.   Ավագյան Մանե

Միջմշակութային հաղորդակցության և քաղաքագիտության ֆակուլտետ, 3-րդ կուրս

11.  Ստեփանյան Լաուրա

Թարգմանության ֆակուլտետ, 3-րդ կուրս

12.   Մկրտչյան Ֆլորա                   

Թարգմանության ֆակուլտետ, 3-րդ կուրս

13.   Պետրոսյան Եվա                    

Թարգմանության ֆակուլտետ, 3-րդ կուրս