ԲՊՀ այն ուսանողների ցանկը, ովքեր իրավասու են պետության կողմից աջակցություն ստանալ
27.04.2020
+374 11 300 150
grasenyak@brusov.am, grasenyak1@brusov.am
Սիրելի՛ ուսանողներ, ինչպես և խոստացել էինք, հրապարակում ենք ԲՊՀ այն ուսանողների ցանկը, ովքեր ՀՀ կառավարության հակաճգնաժամային 14-րդ միջոցառման շրջանակներում պետության կողմից իրավասու են աջակցություն ստանալ։
 
ԿՐԹՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՄԱՆԿԱՎԱՐԺՈՒԹՅԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ

ԲԱԿԱԼԱՎՐԻԱՏ

4-րդ կուրս

1.  Զարոյան Սվետա Սուրենի

2.  Աբաղյան Լուսինե Կառլենի

3.  Ծաղկյան Զարինա Արիսի

3-րդ կուրս

1.  Սուքիասյան Լաուրա Նիկոլի

2.  Բաղումյան Լիլիթ Մարգարի

3.  Հակոբյան Գոհար Արթուրի

4.  Սարգսյան Միլենա Սամվելի

5.  Գալստյան Լիդա Սամվելի

6.  Հովհաննիսյան Նառա Արարատի

7.  Ստեփանյան Սվետլանա Արամի

2-րդ կուրս

1.  Պողոսյան Աննա Արթուրի

2.  Հովսեփյան Անուշ Համլետի

3.  Հովհաննիսյան Միլենա Արմենի

4.  Արամյան Զարա Գագիկի

5.  Կաբակուլակյան Մարի Վարդանի

1-ին կուրս

  1.  Ղարիբյան Նվարդ Գագիկի

ԿՐԹՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՄԱՍՆԱԳԻՏԱԿԱՆ ՄԱՆԿԱՎԱՐԺՈՒԹՅԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ

ՄԱԳԻՍՏՐԱՏՈՒՐԱ

2-րդ կուրս 

1. Կիրակոսյան  Հասմիկ Հրաչյայի

2. Խաչատրյան Շուշաննա Խաչատուրի

3. Ղալումյան  Զինաիդա Հայկի

1-ին կուրս

1. Մկրտչյան Տաթևիկ Համլետի

2.  Խաչատրյան Աստղիկ Մուշեղ

3.  Թարվերդյան Լիլիթ Նարբիկի

4.  Ջիլավյան Միլենա Էդգարի

5.  Մանուկյան Մերի Անդրանիկի

 

6.  Դավթյան Սաթիկ Գաբրիելի

7.  Հակոբյան Ռուզաննա Սերյոժայի

8.  Կարապետյան Ալվարդ Պարգևի

9. Եղիազարյան Արուսյակ Սամվելի

ՍՈՑԻԱԼԱԿԱՆ ԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԵՎ ՍԵՐՎԻՍԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ

ԲԱԿԱԼԱՎՐԻԱՏ

4-րդ կուրս 

1.  Իգնատյան Անուշ Վարդանի

2.  Մարկոսյան Լիանա Կարենի

3.  Գասոյան Գայանե Արտյոմի

4.  Ինջիղուլյան Մարինե Սամվելի

5. Աբրահամյան Սաթենիկ Վարդանի

6.  Ծատուրյան Քնար Միքայելի

7.  Հակոբյան Անահիտ Հայկի

8.  Մելիքյան Սերինե Մեսրոպի

9.  Լալայան Ռուբինա Արմենի

10.  Ունուսյան Անի Մամիկոնի

11.  Ծատուրյան Աշխեն Ռուբենի

12.  Թամազյան Ինա Հակոբի

13.  Իսկանդարյան Անահիտ Արսենի

3-րդ կուրս 

1.  Աբովյան Լիանա Վարդանի

2. Հարությունյան Սերինե Արշավիրի

3.  Զաքարյան Արևիկ Արշակի

4.  Սարգսյան Սվետիկ Գրիգորի

5.  Քոչարյան Մերի Սեյրանի

6.  Բիլբուլյան Յուրա Արմենի

7.  Ծատուրյան Աննա Վլադիմիրի

8․ Հարությունյան Եվա Արմենակի

2-րդ կուրս

  1. Հարությունյան Ալլա Վարդանի

1-ին կուրս

1.  Գասպարյան Մարիամ Ռուբենի

2.  Գևորգյան Նոնա Հրայրի

3.  Մարտիրոսյան Սաթենիկ Աշոտի

4. Սարգիսջանյան Սիրանուշ Հակոբի 

ՍՈՑԻԱԼԱԿԱՆ ԳԻՏՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԵՎ ՍԵՐՎԻՍԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ

ՄԱԳԻՍՏՐԱՏՈՒՐԱ

2-րդ կուրս 

1. Օթարյան Մերի Արամի

2. Մարտիրոսյան Սյուզաննա Սենիկի

3. Մուշեղյան Քրիստինե Պետրոսի

4. Սարգսյան Տաթևիկ Վարդանի

5. Խուրշուդյան Հեղինե Հրայրի

6. Աղաջանյան Նորա Արթուրի

7. Զաքարյան Մարիամ Հովհաննեսի

1-ին կուրս 

1. Սերոբյան Կիմա Ռաֆայելի

2. Ավագյան Մարիամ Արմենի

3. Անտոնյան Լիլիթ Վարդանի

4. Եգանյան Նարինե Սուրիկի

5. Սիմոնյան Սրբուհի Անդրանիկի

6. Հովհաննիսյան Հասմիկ Արտակի

7. Պետրոսյան Տիգրանուհի Տիգրանի

8. Միսակյան Սիրանուշ Արթուրի

9. Բալայան Արմինե Ռոբերտի

10. Հովսեփյան Աննա Արգիշտի

11. Խաչատրյան Լիլիթ Ցոլակի

12. Հայրապետյան Հռիփսիմե Յուրիկի

13. Հունանյան Արփինե Արայի

ԹԱՐԳՄԱՆՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ՄԻՋՄՇԱԿՈՒԹԱՅԻՆ ՀԱՂՈՐԴԱԿՑՄԱՆ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ

ԲԱԿԱԼԱՎՐԻԱՏ

4-րդ կուրս

1.      Մարտիրոսյան Վահան Մարտիրոսի

2.      Հովակիմյան Մարիամ Արմենի

3.      Հարությունյան Աստղիկ Հովհաննեսի

4.      Ղազարյան Վարդուհի Անդրանիկի

5.      Գրիգորյան Հասմիկ Արայի

6.      Հովակիմյան Լիդա Արմենի

7.      Երեմյան Մադլենա Հովհաննեսի

8.      Սարգսյան Մանե Հեկտորի

9.      Ենոքյան Մերրի Արտյոմի

3-րդ կուրս

1.      Եսայան  Արփինե  Դավթի

2.      Շահբարյան  Մերի  Աշոտի

3.      Նիկողոսյան  Աննա  Վրույրի

4.   Փիլիփոսյան Գոհար Աշոտի

5.   Ավոյան Գոհար Էդվարդի

6.   Դավթյան Եփրաքսյա Դավթի

7.   Ռաֆայելյան Էլիզա Արսենի

8.  Ավետիսյան Լուսինե Արտուրի

9.  Աբգարյան Անի Աշոտի

10. Խանաղյան Միլենա Վահանի

11. Հովհաննիսյան Դիանա Մերուժանի

12.  Մարտիրոսյան  Լալա  Երեմի

13.  Մարտիրոսյան  Անի  Մանվելի

14.  Համբարձումյան  Սիրանուշ  Վարդանի

15.  Բեժանյան  Մերի  Արթուրի

16.  Գասպարյան  Մարիամ Արամի

17.  Սարգսյան  Մարիյա  Եղիշի

18.  Գյոզալյան  Մերի  Կարենի

19.  Հուսիկյան  Քնարիկ  Մարզպետի

20.  Մուրադյան  Սոնա  Նորայրի

21.  Սիրականյան  Դիանա  Ալբերտի

2-րդ կուրս 

1.      Այնաջյան Էլեն Ալբերտի

2.      Սուղյան Մերի Դավիթի

3.      Հովհաննիսյան Լիանա Տիգրանի

1-ին կուրս

1.      Գրիգորյան Սյուզաննա Արմանի

2.      Իսայան Լիլիանա Աղասու

3.      Նաղդալյան Մարիանա Ալեքսանի

4.      Փելոշյան Սոնա Կարենի

5.      Դավթյան Մերի Մհերի

6.      Սիմոնյան Վիկտորիա Բաղիշի

7.    Հովհաննիսյան Անահիտ Գնելի

8.      Մանուչարյան Էլեն Գուրգենի

9.      Մելիքյան Էլեն Հրանտի

10.  Պետրոսյան Վիկտորյա Գևորգի

11.  Գալստյան Սվետլանա Զավենի

12.  Դավթյան Լուսինե Նաիրիի

13.  Հարությունյան Սոֆյա Արսեն

14.  Գրիգորյան Մելինե Գևորգի

15.  Դանիելյան Շուշանիկ Մարտիկ

16.  Իսախանյան Վեներա Կարենի

17.  Հայրապետյան Միլենա Սամվելի

18.  Հարությունյան Մարիամ Արայիկի

19.  Մակարյան Մարիամ Սասունի

20.  Մխիթարյան Անահիտ Երվանդի

21.  Մովսիսյան Էլլա Մովսեսի

22.  Պարզյան Լիանա Վահանի

23.  Իվանովա Նիկա Իլյայի

24.  Ազատյան Զարիկ Դավիթի

25.  Գյուզելյան Սոնա Գևորգի

26.  Եղոյան Էլեն Արթուրի

27.  Թարվերդյան Սրբուհի Գևորգի

28.  Պետրոսյան Մարիամ Գևորգի

29.  Պողոսյան Լիլյա Արմանի

30.  Վարդանյան Մերի Լևոնի

31.  Վլասյան Սվետլանա Արարատի

32.  Գրիգորյան Բուրաստան Աշոտի

33.  Դավթյան Մելինե Նաիրիի

34.  Հակոբյան Լիլիթ Արամի

35.  Մկրտչյան Ալվարդ Սամվելի

36.  Սարգսյան Լուիզա Կարենի

37.  Մանուչարյան Վարդուհի Արթուրի

38.  Սարգսյան Վիկտորյա Նորայրի

39․ Մանուչարյան Ռուզաննա Արամի

ՌՈՒՍԱՑ ԵՎ ՕՏԱՐ ԼԵԶՈՒՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ

ԲԱԿԱԼԱՎՐԻԱՏ

4-րդ կուրս 

1.      Փիլոյան Գայանե Համլետի

2.      Դոլմազյան Անժելա  Արտակի

3.      Կարապետյան Սոնա Արմենի

4.      Հովհաննիսյան Սիրանուշ Վարդանի

5.      Սաքոյան Իռեն Հայկի

6.      Աղաբաբյան Շուշաննա Վրույրի

3-րդ կուրս

1.      Հովսեփյան Անի Արայիկի

2.      Միրզոյան  Լևոն  Լյովայի

3.      Արաբաչյան Ռուզաննա Արթուրի

4.      Պետրոսյան Նարինե Սեյրանի

5.      Բրուտյան Սուսաննա Արմենի

6.      Բեգլարյան  Մարի Վրեժի

7.      Բարսեղյան  Իրինա  Ավետիքի

8.      Պետրոսյան  Ջեմմա  Արմենի

2-րդ կուրս

1.      Մանուչարյան Շուշանիկ Վարուժանի

2.      Ռուբենյան  Շուշանիկ Լևոնի

3.      Հարությունյան  Սոնա Արմենի

4.      Սեդրակյան  Ելենա Սմբատի

1-ին կուրս

1.      Մկրտչյան Անի Տիգրանի

2.      Գևորգյան Լիլիթ Կարենի

3.      Մուրադյան Սոֆի Մուշեղի

4.      Աբրահամյան Գայանե Սամվելի

5.   Անդրյան Գայանե Վահեի

ՌՈՒՍԱՑ ԵՎ ՕՏԱՐ ԼԵԶՈՒՆԵՐԻ ՖԱԿՈՒԼՏԵՏ

ՄԱԳԻՍՏՐԱՏՈՒՐԱ 

2-րդ կուրս 

  1. Մխիթարյան Նարա Ռոմանի

1-ին կուրս 

1.      Հովսեփյան Շուշանիկ Ալեքսանի

2.      Մարտիրոսյան Մարիամ Հայկի

3.      Թևանյան Հասմիկ Աղասու

4.      Եգանյան Արմինե Սուրենի 

5.      Քամալյան Տաթևիկ Գեորգիի

6.      Չուխաջյան Իրինա Բենյամինի

7.      Աբրահամյան Մարինա Արայիկի