Արագ հղում

Yerevan Brusov State University of Languages and Social Sciences

 



Դուք այստեղ եք` Գլխավոր » Ուսանողական կյանք » Հանձնաժողովներ » Տեղեկատվական

Տեղեկատվական հանձնաժողով

Նամակ գրել Տպել PDF

ՈւԽ մամուլի և հասարակայնության հետ կապերի հանձնաժողովը ստեղծվել է 2005թվականին:


Սյուզան Թորոսյան 
Մարտա Անտոնյան 
Սոնա Սարգսյան

Armine
Նախագահ` Արմինե Հակոյան

Փոխնախագահներ` Թամարա Սիմոնյան, Լիլիթ Հալաջյան

 

Տեղեկատվական հանձնաժողովի հիմնական նպատակն է ուսանողներին իրազեկել ներհամալսարանական միջոցառումներին, կոնֆերանսներին, ակցիաներին, հանդիպումներին, համալսարնում տեղի ունեցող իրադարձություններին: ԵՊԼՀ ուսանողները ստանում են իրենց անհրաժեշտ ինֆորմացիան հայտարարությունների տեսքով, որոնք փակցվում են համալասարանի տարածքում գտնվող ինֆորմացիոն վահանակներին: Ինֆորմացիայի տարածման աղբյուր են հանդիսանում նաև սոցիալական կայքերը, ԵՊԼՀ-ում տեղադրված էկրանները և բաժանվող թռուցիկները: Այս հանձնաժողովի աշխատանքների շնորհիվ ԵՊԼՀ ուսանողները միշտ իրազեկված են և տեղեկացված: 

Անուն ազգանուն

Կուրս/խումբ/ ֆակուլտետ

Էլ հասցե

հեռախոսահամար

1.Նվեր Մանասյան

ԹՄՀ. 3րդ կուրս, 3րդ խումբ

nver.manasyan.2013@mail.ru

094 07 55 47

2.Աննա Հարությունյան

ԹՄՀ. 2-րդ կուրս, 1-ին խումդ

harutyunyan_anna1997@mail.ru

077 32 09 25

3.Մերի Մաթևոսյան

ՕԼՖ. 1-ին կուրս, 8-րդ խումբ

mery.miroslava@mail.com

093 94 61 44

4.Մերի Հայրապետյան

ՕԼՖ. 1-ին կուրս, 3-րդ խումբ

hayrapetyanmery@gmail.com

077 25 09 97

5. Սիլվա Ավագյան

ԹՄՀ. 2-րդ կուրս, 1-ին խումբ

karenavagyan1973@mail.ru

098 64 97 77

6.Անահիտ Նահապետյան

ԹՄՀ. 2-րդ կուրս, 1-ին խումբ

anahit.nahapetyan.97@mail.ru

098 56 77 25

7. Աննա Բադալյան

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 10-րդ խումբ

annabadalyan97@mail.ru

098 07 70 41

8. Մելինե Ասրյան

ՕԼՖ. 3-րդ կուրս, 6-րդ խումբ

arm.melush@gmail.com

093 57 59 49

9.Սոնա Կարապետյան

ՕԼՖ. 1-ին կուրս, 8-րդ խումբ

sona.karapetyan.1999@mail.ru

099 18 33 37

10.Տաթև Թադևոսյան

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 8-րդ խումբ

tadevosyan1997tatev@mail.ru

077 08 26 08

099 08 26 01

11. Անի Դավթյան

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 4-րդ խումբ

ani.davtyan.1998@mail.ru

096 93 18 08

12. Աննա Ավետյան

ԹՄՀ. 1-ին կորւս, 3-րդ խումբ

anna.avetya1999@mail.ru

093 44 33 37

13.Լուսինե Աղաջանյան

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 4-րդ խումբ

aghajanyan.1997@mail.ru

055 51 18 63

14.Աննա Սարգսյան

ԹՄՀ. 2-րդ կուրս, 1-ին խումբ

anna.sargsyan555@gmail.ru

15.Ջուլիա Ավետիսյան

ՕԼՖ. 1-ին կուրս, 9-րդ խումբ

julie.avetisyan@mail.ru

16. Աննա Մկրտչյան

ՕԼՖ. 1-ին կուրս, 8-րդ խումբ

mkannamk@mail..ru

093 62 43 83

17. Տաթև Կիշոյան

ՕԼՖ. 3-րդ կուրս, 6-րդ խումբ

tatev.kishoyan.96@mail.ru

055 70 58 75

18.Սաթինե Սականյան

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 6-րդ խումբ

satine.saqanyan@mail.ru

098 35 28 75

19.Լիլիթ Հակոբյան

ԹՄՀ. 3-րդ կուրս, 2-րդ խումբ

077990766@list.ru

093 61 15 78

20. Անի Դոլբակյան

ՕԼՖ, 3-րդ կուրս,6-րդ խումբ

Ani.dolbakyan96@mail.ru

091008890

21.Մարիամ Սաֆարյան

ՌՕԼՄՀՖ. 3-րդ կուրս, 1ին խումբ

091 89 59 99

22. Լիլիթ Անտոնյան

ՌՕԼՄՀՖ. 3-րդ կուրս, 1-ին խումբ

lilitantonyan13@mail.ru

094 94 25 35

23.Լիանա  Գալստյան

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 1-ին խումբ

liana.galstyan@gmail.com

098 56 68 05

24. Դիանա Պապյան 

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 10-րդ խումբ

dinul.papyan.97@mail.ru

094 54 59 40

25.Լիլիթ Փանոսյան

ՕԼՖ. 2-րդ կուրս, 2-րդ խումբ

lilitp97@mail.ru

077 94 70 72

26. Անի Անտոնյան

ՕԼՖ. 1-ին կուրս, 8-րդ խումբ

ani.antonyan14@gmail.com

098 02 09 25

27.Ժաննա Պալաքյան

ՕԼՖ 2-րդ կուրս, 10-րդ խումբ

094185243

28. Քնարիկ Կարամինասյան

ԹՄՀ. 1-ին կուրս, 1-ին խումբ

qnarikk27@gmail.com

094 74 03 14

29.Արմենուհի Աղաբեկյան

ՕԼՖ    1-ին կուրս   6-րդ խումբ

093250067

30.Հայկանուշ Դավթյան

ՕԼՖ 2-րդ կուրս 14-րդ խումբ

davtyan.haykuhi@mail.ru

055241981

31. Ալինա  Սեթյան

ՕԼՖ 2-րդ կուրս 14-րդ խումբ

alinacobain@yahoo.com

055504920

32.Սերինե Մելիքյան

ԹՄՀ անգլիական

serinemelikyan@gmail.com

091148212

33.Աստղիկ Ասլանյան

ՕԼՖ 3-րդ կուրս 7-րդ խումբ

Astghik.aslanyan.1996@gmail.com

098356595

34.Աննա Գիժլարյան

ՕԼՖ 3-րդ կուրս 7-րդ խումբ

anna0gizhlaryan@mail.ru

098953525

35.Ջուլի Պետրոսյան

ՕԼՖ 2-րդ կուրս 4-րդ խումբ

petrosyanjuli@mail.ru

091536447

36 Լիլի Մանուկյան

ՕԼՖ 3-րդ կուրս 6-րդ խումբ

lili-053.man@mail.ru

098989270

37.Քրիստինե Սաքանյան

ՕԼՖ 2-րդ կուրս 6-րդ խումբ

kristinasakanyan@mail.ru

093858196

38.Աննա  Մկրտչյան

ՕԼՖ 1-ին կուրս 8-րդ խումբ

mkannamk@mail.ru

093624383

39.Ամալյա  Քոչարյան

ՕԼՖ,2-րդ կուրս,11-րդ խումբ,

Kocharyanamalya5@gmail.com

093288803

40. Սոֆյա Ազիզյան

ԹՄՀ թարգմ.գործ անգլ-հայերեն 2-րդ կուրս 4-րդ խումբ

sofya.azizyan@mail.ru

093250083

41. Արփինե  Պետրոսյան

ԹՄՀ, 2-րդ կուրս 4-րդ խումբ

arpine-petrosyan@bk.ru

094289338

42. Դիանա Գրիգորյան 

ՌՕԼՄՀՖ 3րդ կուրս

dina.grigorian.97@gmail.com

098105778

43.Աննա Ավետյան

ԹՄՀ,անգլ.-հայ. թարգմ., 1-ին կուրս

44.Անուշ Գրիգորյան

ՕԼՖ, 2-րդ կուրս, 11-րդ խումբ

Anush.grigoryan.9797@mail.ru

096660865

45.Ռուզան Բաբայան

ՕԼՖ, 2-րդ կուրս, 6-րդ խումբ

ruzan.babayan98@mail.ru

099345336

46.Շուշան Զաքարյան

ՕԼՖ անգլ. Մանկ.,1/2

077606385(84 )

47.Արմենուհի Աղաբեկյան

ՕԼՖ,անգլ. լեզվաբ.,1-ին կուրս,6-րդ խումբ

093250067

 
 
ԲաններԲաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ