Արագ հղում

Yerevan Brusov State University of Languages and Social Sciences

 



Դուք այստեղ եք` Գլխավոր » Գիտություն » Հետբուհական կրթություն » ԲՈՀ-ի կողմից հաստատված ատենախոսությունների թեմաներ

ԲՈՀ-ի կողմից հաստատված ատենախոսությունների թեմաներ

Նամակ գրել Տպել PDF
Հայցորդ՝ Նաիրա Մարտիրոսյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Գայանե Եղիազարյան

Հայցորդ՝
Օֆելյա Զաքևոսյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Հասմիկ Քաջբերունի

Հայցորդ՝
Անի Գյուրջինյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.02 «Ընդհանուր և կիրառական լեզվաբանություն», ղեկավար՝ Արմինե Մարտիրոսյան

Հայցորդ՝
Անի Հարությունյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Քրիստինե Գրիգորյան

Ղեկավարելու թույլատվություն՝ Գայանե Մարկոսյան, Ժ.02.04 «Սլավոնական լեզուներ» մասնագիտություն

Ղեկավարելու թույլատվություն՝ Մարիա Եղիազարյան, մ.գ.թ., ԺԳ.00.02 "Դասավանդման և դաստիարակության մեթոդիկա" մասնագիտություն


Հայցորդ՝
Ալինա Պետրոսյան, մասնագիտություն՝  Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Սվետլանա Մարգարյան


Հայցորդ՝
Սյուզաննա Ավագյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.08 «Ռոմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Մելանյա Ղազարյան


Հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտ՝ Իրինա Պողոսյան, մասնագիտություն՝ Ժ.01.03 «Ռուս գրականություն», ղեկավար՝ Էլմիրա Դանիելյան

Հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտ՝ Անի Մարտիրոսյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Հասմիկ Սերգեյի Քաջբերունի

Հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտ՝
Ռուբինա Ռաֆիկի Բոստանջյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.04 «Սլավոնական լեզուներ», ղեկավար՝ Լևոն Երվանդի Մարկոսյան

Հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտ՝ Գևորգ Թովմասյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», գերմաներեն, ղեկավար՝ Շտեֆան Ռաբանուս

Հայցորդ՝ Լուսինե Հովիկի Ջանինյան, մասնագիտություն՝ Ժ.01.07 «Արտասահմանյան գրականություն», ղեկավար՝ Կարինե Հովիկի Գուլանյան 

Հայցորդ՝ Մարիամ Մխիթարյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Արթուր Ապրեսյան

Հայցորդ՝ Շուշանիկ Երվանդի Ղազարյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Քրիստինե Գրիգորի Գրիգորյան

Հայցորդ՝ Կարինե Վարդանի Էվոյան, մասնագիտություն՝ Ժ.01.07 «Արտասահմանյան գրականություն», ղեկավար՝ Նատալյա Միքայելի Խաչատրյան 

Հայցորդ՝ Յանա Վաղինակի Անանյան, մասնագիտություն՝ Ժ.01.07 «Արտասահմանյան գրականություն», ղեկավար՝ Նատալյա Միքայելի Խաչատրյան 

Հայցորդ՝ Լիլիթ Բաբայան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.08 «Ռոմանական լեզուներ», ղեկավար՝ Մելանյա Ղազարյան

Հայցորդ՝ Նարինե Գրիգորյան, մասնագիտություն՝ Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ», ղեկավար՝  Սվետլանա Ազիզյան

Հ
այցորդ՝ 
Ալինա Վաչագանի Պետրոսյանմասնագիտություն՝  Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ»ղեկավար՝  Գայանե Վիուլի Եղիազարյան

Հ
այցորդ՝ 
Ռուզաննա Սարգսյանմասնագիտություն՝  ԺԳ.00.02 «Դասավանդման և դաստիարակության մեթոդիկա»ղեկավար՝  Նինա Տատկալո

Հ
այցորդ՝ 
Անահիտ Բեգլարյանմասնագիտություն՝  Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ»ղեկավար՝  Շտեֆան Ռաբանուս

Հ
այցորդ՝ 
Անահիտ Գագիկի Մակարյանմասնագիտություն՝  Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ»ղեկավար՝  Հասմիկ Սերգեյի Քաջբերունի

Հ
եռակա ուսուցմամբ ասպիրանտ  
Անի Արայի Նազարեթյանմասնագիտություն՝  Ժ.02.04 «Սլավոնական լեզուներ»ղեկավար՝  Գայանե Վլադիմիրի Մարկոսյան

Հ
եռակա ուսուցմամբ ասպիրանտ 
 Անահիտ Լավրենտի Լալայանմասնագիտություն՝  Ժ.01.03 «Ռուս գրականություն»ղեկավար՝  Սոնյա Սուրենի Դավթյան

Հ
այցորդ՝ 
Մանե Կարենի Մկրտչյանմասնագիտություն՝  Ժ.02.02 «Ընդհանուր և կիրառական լեզվաբանություն»ղեկավար՝  Արմինե Ժորայի Մարտիրոսյան

Հ
այցորդ՝ 
Դիանա Աբրահամի Ադիկյանմասնագիտություն՝  Ժ.02.07 «Գերմանական լեզուներ»ղեկավար՝  Գայանե Վիուլի Եղիազարյան

Հայցորդ՝ 
Մարիա Սուրենի Հայրապետյանմասնագիտություն՝  ԺԳ.00.02 «Դասավանդման և դաստիարակության մեթոդիկա»ղեկավար՝  Նինա Իգորի Տատկալո

Հեռակա ուսուցմամբ ասպիրանտ՝ 
Աշխեն Դավթի Գյուրջինյանմասնագիտություն՝  ԺԳ.00.02 «Դասավանդման և դաստիարակման մեթոդիկա»ղեկավար՝  Ալինա Վահրիճի Եղիազարյան

Հայցորդ՝ 
Վիկտորիա Լևոնի Թումասյանմասնագիտություն՝  ԺԳ.00.01 «Մանկավարժության տեսություն»

ԲաններԲաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ
Բաններ